preloader

Skup nieruchomości z lokatorem

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorem?

Sprzedawanie mieszkania z lokatorem może wydawać się rzadkim i skomplikowanym zadaniem, ale takie transakcje są w Polsce dość powszechne i nie ma w nich nic niezwykłego. Często dotyczy to sytuacji, gdy Klient odziedziczył nieruchomość przeznaczoną do wynajmu. Zarządzanie takim obiektem nie zawsze jest wykonalne, więc istnieje opcja jego sprzedaży. Oferujemy zakup takich nieruchomości, kierując naszą ofertę do właścicieli zajętych lokali. Jeśli umowy najmu nie można zakończyć, mieszkanie z lokatorami można zbyć, zawsze zgodnie z prawem.

Masz długi związane z nieruchomością oprócz problematycznego lokatora? Sprawdź ofertę Skupu nieruchomości zadłużonych.

Czy sprzedaż mieszkania z lokatorem jest zgodna z prawem?

Czy zbycie mieszkania z lokatorem jest legalne?

Wszystkie transakcje, które zawieramy, są w pełni legalne i zgodne z prawem. Jako profesjonalna firma dysponujemy kapitałem przeznaczonym na realizację transakcji, takich jak zakup mieszkania z lokatorami. Czasem, oceniając ryzyko związane z wyprowadzką lokatora, proponujemy nieco niższą cenę, ale nadal jest ona korzystniejsza niż oferty innych firm skupujących nieruchomości.

Nieruchomość obciążona kredytem? U nas sprzedaż jest prosta! Sprawdź ofertę Skupu mieszkań z kredytem.

Planujesz sprzedaż mieszkania, ale nie chcesz marnować czasu? Nie wiesz, jak sformułować ogłoszenie o sprzedaży lokalu z lokatorami? Skontaktuj się z naszym zespołem telefonicznie lub mailowo. Nasz ekspert dokona bezpłatnej wyceny Twojego mieszkania, a jeśli zaakceptujesz nasze warunki, odkupimy je. Pieniądze za swoje lokum otrzymasz gotówką lub przelewem na wybrane konto w ciągu 24 godzin od finalizacji umowy.

Nasz Skup nieruchomości działa w całej Polsce! Sprawdź, czy jesteśmy w twoim mieście.

Skupujemy mieszkania z lokatorami za gotówkę

Odkupujemy mieszkania z lokatorami za gotówkę

Proponowana przez nas operacja nie różni się od zakupu firmy wraz z jej pracownikami. Nowy właściciel może swobodnie zarządzać swoją własnością, zachować pracowników na stanowiskach, a także negocjować warunki zatrudnienia i treść umowy. W kontekście mieszkania chodzi o umowę najmu, cenę odstępnego i czas trwania umów. Speniężenie mieszkania z lokatorem jest możliwe w dowolnym momencie, zarówno gdy pilnie potrzebujesz gotówki zgodnej z rynkowymi cenami, jak i gdy stan zdrowia lub inne okoliczności uniemożliwiają zarządzanie nieruchomością.

Komornik już zaraz zapuka do twoich drzwi i nie wiesz, co zrobić z takim mieszkaniem? Specjalizujemy się w Skupie mieszkań z komornikiem.

sprzedaj mieszkanie z lokatorem w całej polsce

Odkupujemy mieszkania z lokatorem na terenie całej Polski

Skup mieszkań z lokatorem, który oferujemy, może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Niektórzy właściciele odziedziczają nieruchomości na wynajem, ale ich lokatorzy nie zgadzają się na warunki właściciela i odmawiają opuszczenia mieszkania. Właściciel nieprzygotowany na taką sytuację musi tolerować takich lokatorów, którzy często zostają w mieszkaniu mimo zakończenia umowy najmu. Wartość nieruchomości spada, a mieszkanie generuje koszty. Rozwiązaniem może być sprzedaż lokalu wraz z lokatorami. Transakcja odbywa się u notariusza między właścicielem a firmą odkupującą mieszkania z lokatorami, taką jak nasza.

Trudna sytuacja rodzinna uniemożliwia sprzedaż mieszkania? Sprawdź usługi Skupu nieruchomości po rozwodzie.

Typy mieszkań z lokatorami, które skupujemy

  • kawalerki
  • zakładowe
  • spółdzielcze
  • społczno-czynszowe
  • komunalne
  • hipoteczne