preloader

Skup nieruchomości Warszawa

Czy marzysz o sprawnym procesie sprzedaży swojego mieszkania i otrzymaniu uczciwego zastrzyku gotówki w jak najkrótszym czasie? - Doskonale!

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! Nasza ekipa to doświadczeni fachowcy, którzy przykładają wielką wagę do zrozumienia Twoich osobistych potrzeb, co pomoże nam osiągnąć dla Ciebie najkorzystniejszy wynik.

Chcę sprzedać nieruchomość

Nieruchomości Zawadzki Warszawa

Szybka gotówka w 24h

Warszawa - Sprzedaj mieszkanie za gotówkę w 24 godziny

Nasza oferta skierowana jest do tych wszystkich, którzy chcą sprzedać swoją nieruchomość, taką jak mieszkanie, za gotówkę i z satysfakcjonującym zyskiem. Działamy zarówno na terenie Warszawy, jak i w całej Polsce, skupując nieruchomości - obszar, w którym jesteśmy rozpoznawalni od wielu lat. Nasza wiedza i doświadczenie obejmuje różne aspekty skupu mieszkań, takie jak sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorem, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania zadłużonego.

Nasza oferta jest na tyle rozbudowana, że każdy kto planuje sprzedać mieszkanie, czy inną nieruchomość, będzie zadowolony z współpracy z naszą firmą. W zakresie skupu nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy cenioną firmą na rynku, a także gwarancją bezpiecznych transakcji. Naszym klientom płacimy gotówką podczas podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście, jeśli preferują przelew, środki trafiają na ich konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

Jesteś zmuszony do sprzedaży mieszkania?

Jeżeli jesteś w sytuacji, gdzie pilna sprzedaż mieszkania jest niezbędna, chcesz się przeprowadzić i mieszkanie jest do sprzedania, czy może utrzymanie domu jest zbyt kosztowne i szukasz kogoś, kto szybko skupi Twoje mieszkanie oferując najkorzystniejszą cenę - niezależnie od okoliczności, skontaktuj się z nami. Oferujemy darmową wycenę, a potem już nie musisz martwić się o sprzedaż mieszkania. Płacimy gotówką, lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Wyceń nieruchomość

Kilka kroków do sprzedaży nieruchomości

Pierwsza konsultacja

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń. Ustalimy termin spotkania w celu obejrzenia nieruchomości.

Darmowe wycenienie

W ciągu doby od spotkania za bezpłatnie wyceniamy nieruchomość.

Układ z notariuszem

Sprzedaż mieszkania zostaje zrealizowana u notariusza.

Płatność

Gotówkę za sprzedaną nieruchomość dostajesz u notariusza lub przelewem dobę od zawarcia umowy sprzedaży.

Skontaktuj się z nami!
firma kupująca nieruchomości

Firma kupująca nieruchomości w Warszawie

Sprzedaż nieruchomości to jedna z najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości w Warszawie, jak i skup nieruchomości, są zabezpieczone formalno-prawnymi wymogami.

Wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może być czasochłonne i kosztowne, a znalezienie kupca może przysporzyć problemów. Z nami, proces sprzedaży nieruchomości staje się znacznie prostszy i szybszy. W rzeczywistości, nasi klienci mogą mieć dostęp do pieniędzy już w trzy dni od pierwszego kontaktu z nami. Jesteśmy pewni, że nasze fachowskie oraz indywidualne podejście do każdej transakcji i wysoka jakość obsługi zapewnią naszym Klientom wyższą wartość.

Skup zaniedbanych domów

Skupujemy domy w każdym stanie

Czasami konieczne jest szybkie zbycie posiadanej nieruchomości, jak mieszkanie, domek, lokal czy inny obiekt. Problemy z komornikiem lub bankiem mogą jednak stanąć na drodze do poprawy sytuacji materialnej. Innym problemem może być czas - niektórzy decydują się na wyjazd z kraju i potrzebują szybko sprzedać nieruchomość i otrzymać gotówkę. 

Skup zaniedbanych domów

Profesjonalny skup nieruchomości Zawadzki

Nasz zespół inwestycyjny specjalizuje się w skupie nieruchomości w różnych sytuacjach i typach - niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż zadłużonego mieszkania, czy sprzedaż mieszkania z komornikiem, czy sprzedaż domu z hipoteką. Jesteśmy profesjonalistami w takich sytuacjach. Wystarczy się do nas zgłosić, a my natychmiast się wszystkim zajmiemy!

Profesjonalna pomoc prawna

Nieruchomości nie są jednorodnym obszarem. Rynek różni się w zależności od miejsca, czy to mniejsze miasta, czy duże aglomeracje. Wymaga to więc od skupu nieruchomości gruntownego zrozumienia branży. Tylko doświadczeni inwestorzy są w stanie zapewnić swoim klientom pomoc, gdy liczy się czas, a jednocześnie chcą oni otrzymać jak najkorzystniejszą cenę. Operujemy na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, czy chodzi o skup domów, mieszkań, czy ogólnie o skup nieruchomości, Warszawa nie jest wyjątkiem. Oferujemy pomoc prawną, pomoc w zebraniu dokumentów, zwalniamy naszych klientów z opłat związanych z finalizacją transakcji. Co więcej, sugerowane przez nas ceny w naszych wycenach to ceny netto.

Wyceń nieruchomość
skup nieruchomosci

Ekspercki zespół pomoże ci ze sprzedażą z kredytem

Szczerość i profesjonalna etyka są dla nas bezdyskusyjnym priorytetem. To świadczy o tym, że jesteśmy firmą, która działa zgodnie ze standardami światowymi, respektując prawa człowieka, w tym prawo do samodzielnego decydowania o swoim życiu. Kiedy klient wyraża chęć sprzedaży mieszkania z długiem lub innej posiadanej nieruchomości, nasz ekspert odwiedza miejsce, a nasi prawnicy oceniają stan prawny takiej nieruchomości i możliwości jego poprawy. Wycena jest niezobowiązująca i całkowicie darmowa. Jeżeli klient zaakceptuje naszą ofertę i utrzyma decyzję o sprzedaży mieszkania, doprowadzamy transakcję do końca, finalizując ją w kancelarii notarialnej w mieście klienta.

pomoc z lokatorem

Problem nieruchomości z lokatorem

Kiedy mówimy o szybkim skupie mieszkań, czy ogólnie skupie nieruchomości, proces jest prosty. Wszystko zaczyna się od bezpłatnej wyceny. Po jej akceptacji przez klienta, zbieramy niezbędne dokumenty i spotykamy się w kancelarii notariusza. Podpisanie umowy to tylko formalność. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji - wypłaty dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. Możemy także zrealizować przelew na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy, a nasi klienci mogą skorzystać z procedury depozytu notarialnego. Rozwiązanie depozytu notarialnego oznacza, że to notariusz wypłaca należność naszemu klientowi - środki zostały wcześniej zdeponowane przez nas na koncie notariusza.

Nieruchomości Zawadzki - Najlepszy skup mieszkań i lokali w gotówce!

W Warszawie, atrakcyjne propozycje Zawadzki Nieruchomości czekają na sprzedaż mieszkań, domów, udziałów w nieruchomościach, lokali, garaży, działek i innych. Nieruchomości z problemami są objęte naszą ofertą, zapewniającą szybkie zakończenie zadłużenia, spłatę długów i otwarcie nowego rozdziału w życiu. Transakcje są zabezpieczone obecnością notariusza przy podpisywaniu każdej umowy kupna-sprzedaży, a my gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pokrywamy koszty jej umocowania prawnego i preparacji. Zapewniamy wypłatę umówionej sumy za sprzedawaną nieruchomość gotówką na miejscu przy zawarciu umowy.

Wyceń nieruchomość

Błyskawiczne złapanie gotówki

Złap gotówkę

Jesteśmy dumni z naszej nieskazitelnej reputacji oraz solidnej pozycji na rynku skupu mieszkań za gotówkę w Warszawie. Cieszymy się opinią najlepszego rozwiązania dla osób zmagających się z problemami finansowymi. Niektóre sytuacje, takie jak zaległości czynszowe, nieuregulowane prawo własności, zadłużone mieszkanie, mieszkanie z komornikiem, mieszkanie z hipoteką czy wysokie koszty utrzymania nieruchomości, mogą wydawać się bez wyjścia. Jednak nie są to jedyne okoliczności, w których możemy zaoferować pomoc w zdobyciu szybkiej gotówki.

Warto zauważyć, że:

 • Sprzedaż mieszkania to potężny i szybki zastrzyk gotówki, skup nieruchomości Warszawa nie jest tu wyjątkiem.
   
 • Współpraca z naszym zespołem gwarantuje bezpieczeństwo transakcji skupu mieszkań.
   
 • Sprzedaż mieszkania w dowolnym stanie i o dowolnej sytuacji prawnej odbywa się zawsze u notariusza.
   
 • Sprzedaż nieruchomości oznacza otrzymanie gotówki lub transfer środków na wyznaczone konto w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy.

Problemy prawne Warszawa

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem w branży nieruchomości, dlatego możemy skupować nieruchomości z długiem w każdym miejscu w Polsce. Obszary dużych aglomeracji nie są dla nas wyjątkiem - prowadzimy skup działek, domów, mieszkań, lokali i udziałów w nieruchomościach, także w Warszawie. Jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy gwarantują korzystną ofertę cenową dla klienta za każdym razem. Dzięki współpracy z kancelariami prawnymi, skupujemy również nieruchomości o niejasnej sytuacji prawnej i skomplikowanych sprawach prawnych. Dotyczy to między innymi skupu nieruchomości z hipoteką i skupu nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Zakres naszej działalności obejmuje również skup domów po pożarach lub powodziach, domów wymagających remontu, zniszczonych mieszkań i mieszkań niezdatnych do użytku.

Wyceń nieruchomość
ekspercki zespół ci pomoże

Oddłużanie domów i mieszkań - pomoc w wyjściu z tarapatów

Opłacanie reklam online lub angażowanie pośredników w handlu nieruchomościami nie jest dla wszystkich atrakcyjne, zwłaszcza kiedy muszą pilnie sprzedać swoją nieruchomość. Kłopoty nie kończą się na tym, dla osoby niewtajemniczonej w rynek nieruchomości znalezienie odpowiedniego odbiorcy może być wyzwaniem, nie mówiąc już o znalezieniu kogoś, kto zaproponuje najbardziej korzystną cenę. Na szczęście, specjalnością naszej firmy jest skup nieruchomości, a co najważniejsze - zawsze płacimy gotówką. Nasz skup nieruchomości zadłużonych odbywa się w oparciu o bieżącą wartość rynkową, co oznacza, że zawsze oferujemy najlepszą możliwą cenę. To pozwala nam inwestować na terenie całego kraju - lokalizacja nieruchomości na sprzedaż nie ma dla nas znaczenia. W przypadku takich nieruchomości jak dom z najemcami, dom z długami, czy skup udziałów w nieruchomościach, ceny ustalamy indywidualnie, w oparciu o konkretne okoliczności, ale zawsze w odniesieniu do cen rynkowych.

Jesteśmy zainteresowani kupnem:

 • lokalu
 • mieszkania
 • garażu
 • pensjonatu
 • hotelu
 • domu
 • działki 
 • ziemi

 

Szybki skup nieruchomości

Naszą domeną jest skup mieszkań - wiele instytucji podąża tą ścieżką, ale to, co nas wyróżnia to szybkość załatwiania każdej sprawy związanej ze sprzedażą mieszkań. Słusznie można nas kojarzyć z błyskawicznym skupem nieruchomości, bezpłatną wyceną przez eksperta, a nawet pomocy w spełnieniu wszystkich wymagań prawnych. Zapobiegamy także negatywnym procedurom takim jak groźba licytacji komorniczej i zakończeniu transakcji w kancelarii notariusza. Naszą firmową zasadą jest płatność gotówką, ale jeśli klient woli przelew, przekazujemy umówioną sumę na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

Wyceń nieruchomość
profesjonalny skup

Skup nieruchomości Warszawa

W branży nieruchomości, gdzie reputacja ma ogromne znaczenie, możemy pochwalić się nieskazitelnym wizerunkiem, stworzonym przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy przez lata perfekcyjnie opanowali sztukę tworzenia satysfakcjonujących rozwiązań dla każdego klienta szukającego sposobu na sprzedaż nieruchomości. Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej są bieżąco aktualizowane, a każdy nawiązany przez klienta kontakt z nami oraz porozumienia telefoniczne są dla nas wiążące od momentu decyzji o dalszej współpracy. Nasze usługi cechują się proponowaniem najbardziej atrakcyjnych cen na rynku, a co więcej, nie pobieramy żadnych opłat za wycenę nieruchomości. Wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i zrozumienie skomplikowanych ścieżek losu, aby pomagać naszym klientom w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami i rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych sytuacji.

profesjonalny skun

Profesjonalny skup nieruchomości zawadzki

Działalność związana z nabywaniem zadłużonych nieruchomości jest skomplikowana i odbywa się w trudnych okolicznościach. Aby inwestycyjne agencje nieruchomości mogły skutecznie prowadzić takie działania, muszą utrzymywać najwyższy poziom obsługi klienta. Bez tego, nabycie działek, mieszkań wymagających remontu, domów zniszczonych przez pożar, mieszkań deweloperskich czy domów w trakcie budowy byłoby niewykonalne. Stan prawny lub fizyczny nieruchomości nie jest dla nas przeszkodą, co przekłada się na naszą dobrą reputację na rynku nieruchomości.

Gdzie w Warszawie skupujemy nieruchomości?

 • Szmulowizna
 • Wola
 • Kabaty
 • Mokotów
 • Rembertów
 • Targówek
 • Żoliborz
 • Wesoła
 • Grochów
 • Ursynów
 • Włochy
 • Bielany
 • Ochota
 • Ursus
 • Wilanów
 • Praga-Północ
 • Białołęka
 • Śródmieście
 • Praga-Południe
 • Bemowo
 • Gocław
 • Saska Kępa
 • Wawer
 • Włochy-Grochów