preloader

Skup nieruchomości z komornikiem

zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomośći z komornikiem

Czy zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania z komornikiem?

Komornik to jedna z najbardziej dyskusyjnych i niepopularnych profesji. To wynika z licznych nieporozumień dotyczących jego obowiązków, często związanych z obawą przed egzekucją zadłużenia. Jednak osoby, które mają pewną wiedzę na ten temat, a także prawnicy i firmy zajmujące się zakupem nieruchomości obciążonych kredytem, mają inne zdanie. Tylko oni mogą pomóc, gdy grozi licytacja majątku właściciela. W takim przypadku warto rozważyć sprzedaż mieszkania z komornikiem, kredytem lub innym zadłużeniem. Zakup nieruchomości z problemami to nasza domena.

Czy twoje mieszkanie jest obciążone długiem i grozi ci interwencja komornika? Nie zwlekaj i skorzystaj z usług Skupu nieruchomości z długami.

Mimo że może się wydawać, że nie można się z komornikiem dogadać, to nie jest to całkowicie prawdziwe. Przed egzekucją można jeszcze spłacić dług, zachowując odpowiednie formalności i procedury oraz wypełniając wymagane dokumenty. Aby uzyskać środki na pokrycie długów, oferujemy współpracę w zakresie skupu mieszkań z komornikiem. Nasz zespół zapewnia obsługę prawną i finansową, a za każdą nieruchomość płacimy gotówką.

Nasze usługi są dostępne na terenie całej Polski! Sprawdź czy skup nieruchomośći zawadzki jest dostępny w twoim regionie.

jak przebiega proces sprzdedaży mieszkania z komornikiem

Jak przebiega proces skupu mieszkań z komornikiem?

Nasi prawnicy oferują procedury, które są zrozumiałe i proste do zrealizowania. Wszystko zaczyna się od kontaktu z nami:

  • telefonicznie 
  • mailowo.
  • wypełniając formularz kontaktowy lub formularz o wycenie nieruchomości

Należy przedstawić swoją sytuację i opisać mieszkanie zagrożone komornikiem. Następnie podajesz wielkość długu i lokalizację nieruchomości. Po kontakcie z nami, proces wygląda podobnie jak inne transakcje, które przeprowadzamy. Nasz przedstawiciel spotyka się z tobą w umówionym dniu i godzinie, dokonuje oględzin i sporządza wycenę lokalu. Jeśli zaakceptujesz wycenę i nasze warunki, spotykamy się u notariusza. Sprzedaż mieszkania z komornikiem odbywa się za pomocą aktu notarialnego, który zobowiązuje nas do spłaty twojego długu. W zależności od wartości wyceny nieruchomości i wysokości długu spłacamy część lub całość zobowiązania. Jeśli dług jest mniejszy od wartości wyceny, reszta pieniędzy trafia do ciebie w gotówce lub przelewem w ciągu 24 godzin.

Czy masz niechcianego lokatora i potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź różnorodną ofertę Skupu nieruchomości z lokatorem.

czy zbycie mieszkania z komornikiem to dobre rozwiązanie

Czy zbycie mieszkania z komornikiem to dobre rozwiązanie?

Często jest to jedyna opcja. Jeśli istnieje taka możliwość, klienci chętnie z niej korzystają. Wybierając firmę, która oferuje skup nieruchomości zadłużonych, trzeba pamiętać o właściwym doborze. Czas jest kluczowy, ponieważ komornik może zarządzić aukcję, na której majątek zostanie zlicytowany. Na takiej licytacji dobra dłużnika są wyceniane znacznie niżej. Jednak współpracując z nami, można temu zapobiec, a nasza firma oferuje najlepszą cenę, nawet do 100% wartości rynkowej. W przeciwieństwie do licytacji komorniczej, uzyskane środki pokrywają wymagane koszty, a często zostaje jeszcze trochę gotówki, która trafia do właściciela.

Problemy rodzinne wpłynęły na twój budżet? Sprawdź możliwość Skupu mieszkań po rozwodzie.

chcesz sprzedać mieszkanie z komornikiem

Chcesz sprzedać mieszkanie z komornikiem?

To dla nas żadna przeszkoda. Ta część oferty jest skierowana do właścicieli mieszkań zagrożonych komornikiem, którzy chcą sprzedać swój obciążony długiem lokal. Komornik często utrudnia spłatę długów, a koszty komornicze mogą być równie uciążliwe jak odsetki. Kiedy do tego dojdzie, zarówno firmy, jak i osoby prywatne, mogą znaleźć się w sytuacji bez wyjścia. Jednak każdą nieruchomość obciążoną długiem można sprzedać, spłacając część lub całość kwoty długu. Oddanie takiego mieszkania profesjonalnemu skupowi nieruchomości z komornikiem pozwala odzyskać płynność finansową i spokój.

Czy mieszkanie z kredytem zakłóca twój spokój finansowy? Odkryj szeroką gamę usług Skupu nieruchomości z kredytem.

Jakie typy nieruchomości skupujemy?

  • kawalerki
  • społczno-czynszowe
  • spółdzielcze
  • komunalne
  • zakładowe
  • hipoteczne