preloader

Skup nieruchomości Poznań

Marzysz o przeprowadzeniu udanej sprzedaży swojego mieszkania i otrzymaniu uczciwego zastrzyku gotówki w jak najkrótszym czasie? - Jesteśmy tu, aby Ci pomóc!

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów, którzy przywiązują ogromną wagę do Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki czemu osiągniemy dla Ciebie optymalny rezultat w błyskwicznym tempie.

Chcę sprzedać nieruchomość

Chcesz szybko sprzedać nieruchomość?

Wypełnij formularz i dowiedz się, jak możemy Ci pomóc. Oferujemy:

 • każdy rodzaj nieruchomości
 • darmowa pomoc i obsługa prawna
 • 100% bezpieczeństwa transakcji
 • wycena w jedną dobę

Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już teraz!

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy w ciągu 24h

Profesjonalizm w Nieruchomości Zawadzki

profesjonalny zespół

Profesjonalizm w nieruchomości Zawadzki

Przyjemnie jest nam podkreślić, że zyskaliśmy niezachwianą reputację w sektorze nieruchomości, co jest bardzo ważne, zwłaszcza dla specjalistów, którzy poświęcili wiele lat na zdobywanie wiedzy i umiejętności w dostosowywaniu rozwiązań, które mogą zaspokoić wszystkich zainteresowanych sprzedażą nieruchomości. Zauważamy, że informacje dostępne na naszej stronie firmowej są aktualne, kiedy Klient nawiązuje z nami pierwszy kontakt, a nasze telefoniczne porozumienia są wiążące w momencie kontynuowania współpracy. Szczycimy się możliwością oferowania najbardziej atrakcyjnych cen na rynku, nie naliczając dodatkowych opłat za wycenę nieruchomości. Dzięki naszemu doświadczeniu i zrozumieniu zawiłości życia, służymy wsparciem dla naszych Klientów w trudnych sytuacjach, pomagając im radzić sobie z najbardziej skomplikowanymi problemami.

firma skupująca

Firma skupująca nieruchomości w Poznaniu

Różne instytucje prowadzą skup mieszkań, ale to, co nas wyróżnia, to bardzo szybkie zakończenie każdej transakcji sprzedaży mieszkania. Jesteśmy rynkowym rozwiązaniem, które oferuje bezpłatną wycenę przez eksperta, a następnie pomaga w spełnieniu niemal wszystkich wymaganych procedur, a nawet w zablokowaniu niekorzystnych procedur, takich jak groźba licytacji komorniczej i finalizacji transakcji w obecności notariusza. Naszą wizytówką i podstawową zasadą jest płatność gotówką, ale jeśli klient woli, możemy przelać umówioną kwotę na wskazane konto w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości Zawadzki - skup mieszkań za gotówkę

Naszym celem jest zaspokojenie oczekiwań każdego klienta, który pragnie sprzedać nieruchomość, na przykład dom, w zamian za gotówkę i z korzyścią finansową. Nasza działalność obejmuje skup nieruchomości w Poznaniu i w całej Polsce, a nasza reputacja w zakresie skupu mieszkań jest niepodważalna od wielu lat. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie różnych procedur związanych ze skupem mieszkań, w tym sprzedaż mieszkań z nieuregulowaną sytuacją prawną, sprzedaż mieszkań z lokatorami, sprzedaż mieszkania z groźbą licytacji komorniczej, czy sprzedaż mieszkania z długami.W skrócie, nasza oferta jest kompleksowa, a każda osoba, która planuje sprzedać mieszkanie lub inną nieruchomość, będzie zadowolona z współpracy z naszą firmą. Jeśli chodzi o skup nieruchomości za gotówkę - działek, lokali, udziałów w nieruchomościach i domów - jesteśmy firmą cenioną w branży, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji. Transakcje sprzedaży nieruchomości realizujemy za gotówkę, którą nasi Klienci otrzymują w momencie podpisania aktu notarialnego kupna-sprzedaży. Oczywiście, osoby, które preferują transfer środków za pomocą przelewu, otrzymują go w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Wyceń nieruchomość
Sprzedaż domów w kazdym stanie

Skupujemy domy w każdym stanie

Działanie skupu nieruchomości obciążonych długiem to skomplikowana działalność w trudnych warunkach. Aby skutecznie prowadzić skup nieruchomości, inwestycyjne agencje muszą oferować niezrównany poziom obsługi klienta. Bez tego skup działek, mieszkań do remontu, a także skup spalonych czy nowych domów, oraz mieszkań deweloperskich byłby nie do wykonania. Stan prawny i stan użytkowy dowolnej nieruchomości nie stanowią dla nas wyzwania. Dzięki temu, cieszymy się solidnym renomą w sektorze nieruchomości.Sektor nieruchomości jest różnorodny. Wygląda on inaczej w małych miastach, a inaczej w dużych metropoliach. 

Sprzedaż domów w kazdym stanie

Skup nieruchomości pomoc prawna

Skup domów, czy ogólnie skup nieruchomości, wymaga więc doskonałej znajomości branży. Tylko doświadczeni inwestorzy mogą efektywnie pomóc swoim Klientom, którzy cenią zarówno czas, jak i możliwie najlepszą cenę. Jesteśmy dostępni na terenie całej Polski - kiedy chodzi o skup domów, mieszkań czy ogólnie o skup nieruchomości, Poznań nie jest wyjątkiem. Oferujemy wsparcie prawne na terenie całego kraju, pomagamy w zgromadzeniu dokumentów, a także zwalniamy naszych Klientów z opłat związanych z finalizacją transakcji. Co więcej - kwoty określone w naszych wycenach są kwotami netto!

Firma kupująca nieruchomości w Poznaniu

Sprzedaż nieruchomości jest często uważana za jedną z najtrudniejszych transakcji. Zarówno sprzedaż nieruchomości w Poznaniu, jak i skup nieruchomości, są regulowane przez procedury prawnicze, a wyjaśnienie prawnej sytuacji danej nieruchomości może być czasochłonne i kosztowne, a dodatkowo mogą wystąpić problemy ze znalezieniem kupca. Ale jeśli skorzystasz z usług naszej firmy, sprzedaż nieruchomości może okazać się znacznie prostsza i szybsza. W rzeczywistości, nasi klienci mogą mieć gotówkę w ręku już trzy dni po pierwszym kontakcie z naszą firmą.

Wyceń nieruchomość
Co skupujemy?

Co skupujemy?

 • mieszkania
 • lokale
 • działki
 • ziemie
 • hotele
 • pensjonaty
 • domy
 • garaże

Pomoc prawnika Poznań

pomoc prawnika

Posiadamy szerokie doświadczenie w sektorze nieruchomości, co pozwala nam na skup nieruchomości z długiem w dowolnym miejscu kraju. Obszary dużych miast nie są dla nas wyjątkiem - skupujemy działki, domy, mieszkania, lokale i udziały w nieruchomościach w Poznaniu. Jesteśmy częścią elitarnego grona firm oferujących opłacalne propozycje cenowe dla Klienta za każdym razem. Współpracując ze specjalistami w dziedzinie prawa, prowadzimy również skup nieruchomości z niejasną sytuacją prawną lub skomplikowanymi problemami prawnymi. Włączamy tutaj zakup nieruchomości z hipoteką oraz zakup nieruchomości w trakcie postępowania spadkowego. Nasze usługi obejmują również zakup domów po pożarze lub powodzi, zakup domów do remontu, zakup zniszczonych mieszkań i mieszkań w złym stanie technicznym.

Sprzedaż mieszkania z lokatorem

Sprzedaż mieszkań z lokatorem

Jeśli chodzi o szybki skup mieszkań, czy generalnie skup nieruchomości, etapy procesu transakcyjnego są bardzo proste. Najpierw wykonujemy całkowicie darmową wycenę. Jeżeli Klient wyrazi zgodę, zbieramy wymagane dokumenty, a następnie spotykamy się w kancelarii notarialnej. Podpisanie aktu notarialnego to tylko formalność. Oczywiście, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji - płatność gotówką dokonujemy jeszcze w kancelarii notariusza. W zależności od życzenia klienta, możemy również przelać pieniądze na wskazane konto - w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Nasi klienci mogą również zdecydować się na procedurę depozytu notarialnego, co oznacza, że to notariusz wypłaca naszemu klientowi pieniądze wcześniej zdeponowane przez naszą firmę na koncie notariusza.

Potrzeba szybkiej sprzedaży mieszkania

Czasami pojawia się potrzeba szybkiej sprzedaży mieszkania, domu, lokalu lub innej nieruchomości. Problemy z komornikiem lub bankiem mogą stanąć na drodze do poprawy sytuacji finansowej. Innym problemem może być czas - niektórzy decydują się na wyjazd za granicę i potrzebują nie tylko szybko sprzedać nieruchomość, ale też szybko dostać gotówkę. Nasz zespół inwestycyjny zajmuje się skupem nieruchomości w różnych sytuacjach i typach - nie ma znaczenia, czy chodzi o sprzedaż zadłużonego mieszkania, mieszkania z komornikiem czy domu z hipoteką. Zajmujemy się tym na co dzień. Wystarczy do nas się zgłosić, a my natychmiast zajmiemy się wszystkim!

Wyceń nieruchomość

Wszystko co musisz zrobić żeby sprzedać dom

Pierwsza rozmowa

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Ustalimy termin spotkania w celu oględzin nieruchomości.

Bezpłatne oszacowanie ceny

W ciągu 24 godzin od spotkania dokonujemy darmowej wyceny nieruchomości.

Umowa notarialna

Sprzedaż nieruchomości zostaje zrealizowana u notariusza.

Rozliczenie

Za sprzedaną nieruchomość otrzymasz wynagrodzenie w gotówce u notariusza lub przelewem w terminie jednej doby od zawarcia umowy sprzedaży.

Skontaktuj się z nami!
Sprzedaż mieszkania z długiem

Sprzedaż mieszkania z długami

Zawsze z szacunkiem podchodzimy do etyki zawodowej i uczciwości, które są zawsze w centrum naszej działalności. Te wartości definiują nas jako firmę, która kieruje się globalnymi standardami szanującymi prawa człowieka, w tym prawo do samostanowienia o swoim życiu. Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nam swoje mieszkanie obciążone długiem lub jakąkolwiek inną nieruchomość, nasi eksperci i prawnicy niezwłocznie dokonują oceny stanu prawnego takiej nieruchomości i szukają możliwości jego poprawy. Bezpłatna wycena, którą oferujemy, nie zobowiązuje do niczego. Gdy zdecydujesz się zaakceptować naszą propozycję i potwierdzisz chęć sprzedaży nieruchomości, pilnujemy, aby transakcja została sfinalizowana. Kończymy cały proces w biurze notarialnym najbliższym miejscu zamieszkania naszego Klienta.

Jesteś zobligowany do sprzedaży mieszkania?

Czy konieczność ekspresowej sprzedaży mieszkania jest spowodowana potrzebą przeniesienia się, a Twoja nieruchomość jest już na sprzedaż? Czy kosztowne utrzymanie domu skłania Cię do poszukiwania kogoś, kto kupi Twoje mieszkanie szybko, oferując jednocześnie atrakcyjną cenę? Niezależnie od okoliczności, skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmową wycenę, pozbywając się zmartwień związanych ze sprzedażą. Płacimy gotówką lub przelewem w ciągu 24 godzin!

Wyceń nieruchomość
zastrzyk gotówki

Ekspresowe zasilenie finansowe

Poznaniu, prowadzimy prężną działalność związaną z zakupem nieruchomości za gotówkę, ciesząc się renomą i solidnym ugruntowaniem w tym sektorze rynku. Jest to wynik naszej nienagannie czystej reputacji. Jesteśmy cenieni za efektywne podejście do zarządzania problemami finansowymi, będąc najczęściej wybieranym rozwiązaniem dla wielu osób.

Niejednokrotnie, ludzie znajdują się w sytuacji, gdy skomplikowane warunki ekonomiczne tworzą widmo bez wyjścia. Te warunki mogą obejmować takie problemy jak zaległe czynsze, nieuregulowane prawo własności, nieruchomości z obciążeniem długów, hipoteką, czy groźbą licytacji komorniczej, czy też rosnące koszty utrzymania domu. Na szczęście, to nie wszystkie scenariusze, w których możemy zaoferować pomoc, przekształcając te problemy w błyskawiczną płynność finansową.

Rzeczą niepodważalną jest, że:

 • Sprzedaż mieszkania to błyskawiczne wypełnienie portfela, skup nieruchomości Poznań nie jest tu jakimś odstępstwem od reguły
   
 • Alians z naszym przedsiębiorstwem to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa transakcji, zwłaszcza w kontekście zakupu mieszkań.
   
 • Sprzedaż mieszkania, niezależnie od jego stanu czy sytuacji prawnej, jest końcowa i legalna, zawsze sfinalizowana przez notariusza.
   
 • Przekształcenie posiadanej nieruchomości w gotówkę lub przelanie środków na wybrane konto następuje w ciągu 24 godzin od podpisania umowy.

Nieruchomości zawadzki Poznań

Nieruchomości Zawadzki Poznań - doskonałe warunki do sprzedaży mieszkań, domów, udziałów w nieruchomościach, lokali, garaży, działek i innych.

Zakup nieruchomości z problemami to szybki sposób na zakończenie długów, spłatę zobowiązań i rozpoczęcie nowego etapu życia. Każdą umowę kupna-sprzedaży podpisujemy w kancelarii notariusza, zapewniając bezpieczeństwo transakcji. Wszystkie koszty formalne i przygotowawcze pokrywamy my. Gotówkę za sprzedawaną nieruchomość wypłacamy w momencie podpisania umowy.

Wyceń nieruchomość
pomoc w oddłużaniu mieszkań

Pomoc w oddłużaniu mieszkań

Wielu ludzi nie ma ochoty wydawać pieniędzy na promocję swoich nieruchomości online ani pozwalać brokerom nieruchomości zarobić, gdy nadejdzie czas na szybką sprzedaż posiadanej parceli. Poza tym, dla osoby nieznanej w sektorze nieruchomości, odnalezienie odpowiedniego kupca może być problematyczne, a jeszcze trudniej jest znaleźć takiego, który zaoferuje najwyższą możliwą cenę. Nasza firma jednak specjalizuje się w zakupie nieruchomości, a co więcej, zawsze płacimy gotówką. Kupujemy zadłużone nieruchomości w oparciu o aktualną wartość rynkową, zawsze oferując najkorzystniejszą cenę. Inwestujemy na terenie całej Polski - niezależnie od lokalizacji nieruchomości na sprzedaż. W przypadku takich nieruchomości jak dom z najemcą, dom z długami czy zakup udziałów w nieruchomości, ceny ustalamy indywidualnie, zawsze zgodnie z sytuacją na rynku.

W tych dzielnicach Poznania sprzedasz mieszkanie

 • Stare Miasto
 • Piątkowo
 • Łazarz
 • Winogrady
 • Śródmieście
 • Rataje
 • Naramowice
 • Chartowo
 • Umultowo
 • Piątkowo
 • Krzyżowniki
 • Komandoria
 • Piątkowo
 • Franowo
 • Nowe Miasto
 • Wilda
 • Starołęka
 • Grunwald
 • Golęcin
 • Dębiec
 • Antoninek
 • Smochowice
 • Morasko-Radojewo
 • Sołacz