preloader

Skup nieruchomości do remontu

skup nieruchomosci po powodzi i pożarze

Skup nieruchomości do remontu – po powodzi i pożarze

Woda i ogień, dwa potężne żywioły, mogą przynieść ogromne zniszczenia w budynkach. Zarówno powodzie, zalania, podtopienia, jak i pożary mogą kompletnie zrujnować domy i mieszkania. Przywrócenie ich do właściwego stanu technicznego często wiąże się z kolosalnymi kosztami. Bez ubezpieczenia, które zapewni odpowiednie odszkodowanie, naprawa może okazać się niemożliwa. Jednak istnieje możliwość odzyskania części wartości nieruchomości poprzez skorzystanie z usługi naszej firmy specjalizującej się w skupie nieruchomości do remontu. Obejmuje to również obiekty na skraju zawalenia, z zalanych piwnicami, uszkodzonym dachem, czy tak zniszczone, że jedynym wyjściem jest rozbiórka.

Zobacz też skup nieruchomości po rozwodzie.

Bezpieczeństwo transakcji w nieruchomosci zawadzki

Bezpieczeństwo transakcji i płatności – Skup mieszkań do remontu

Właściciel nieruchomości potrzebującej odnowienia, decydując się na sprzedaż, może mieć pewność swojego bezpieczeństwa. Zatroszczymy się o to na każdym kroku współpracy. Począwszy od przygotowania uczciwej i sensownej oferty zakupu, przez staranne dopełnienie wszelkich formalności, aż do wypłaty pieniędzy zgodnie z umową. Jeśli płatność ma zostać dokonana gotówką, następuje to podczas zawierania umowy u notariusza. Jeśli preferują Państwo przelew bankowy, środki wpłyną na konto w ciągu 24 godzin od podpisania aktu notarialnego.

Remont mieszkania

Remont Mieszkania czy Domu – Wyzwanie i Rozwiązanie

Remont mieszkania lub domu to nie tylko wyzwanie, ale także duże obciążenie dla budżetu domowego. W niektórych przypadkach, bez przeprowadzenia niezbędnych prac budowlanych i remontowych, nieruchomość staje się niezdatna do zamieszkania. Co wtedy z nią zrobić? Posiadanie budynku, który nie nadaje się do użytku, nie ma sensu. Zaciągnięcie kredytu na remont również nie zawsze jest dobrą opcją. Szybki skup mieszkań do remontu może być odpowiedzią na ten problem. Jest to praktyczne rozwiązanie, z którego skorzystało już tysiące osób w całym kraju.

Skupujemy nieruchomości w każdym stanie

Zniszczone

Przywrócenie takich nieruchomości do właściwego stanu oznacza nałożenie nowych tynków, zastąpienie różnych instalacji, a także zainstalowanie nowoczesnej kuchni i łazienki.

Do remontu

Odnowienie mieszkań to proces, który wymaga nie tylko znacznego wysiłku, ale także sporego zaangażowania finansowego, na co nie każdy może sobie pozwolić.

Po pożarze

Niektóre zdarzenia takie jak pożary, mogą być przyczyną drogich remontów, na które właściciele nieruchomości nie zawsze mają wystarczające środki.

Po powodzi

Zalania, podtopienia, powodzie to nie są ciekawe sytuacje, na które trzeba przeznaczyć masę pieniędzy. Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy i pozbądź się zniszczonego mieszkania.